Multitool 5.11 EDT PRY kolor: GUN MTL GREY

  • Cena netto: 60,98 zł 75,00 zł
  • szt.
  • Płatność przy odbiorze, Płatność przelewem, PayU, PayU, Raty, Raty Comfino

Odbiór osobisty możliwy po wcześniejszym kontakcie mailowym lub telefonicznym

Multitool 5.11 EDT PRY kolor: GUN MTL GREY

EDT Pry to minimalistyczne narzędzie produkcji 5.11. Marka kojarzona jest przede wszystkim z wykonywaniem wysokiej klasy oporządzenia taktycznego, a także odzieży militarnej. Produkty firmy cieszą się zasłużonym uznaniem, przede wszystkim ze względu na wysoką jakość wykonania, a także przemyślane, dobre projekty. Poza tego rodzaju sprzętem 5.11 coraz częściej włącza do oferty wszelkiego rodzaju praktyczne gadżety, które mogą okazać się pomocne w wykonywaniu codziennych czynności.

Minimalistyczne narzędzie 5.11 EDT Pry wykonane zostało z wytrzymałej stali nierdzewnej. Dzięki odporności na korozję gadżet spokojnie może być noszony np. w kieszeni. Nie trzeba specjalnie dbać o produkt, lub zwracać uwagi na to, czy jest suchy.

Narzędzie wykonano zostało w formie estetycznego breloka i dzięki dołączonemu karabinkowi, wygodnie możemy przyczepić go np. do kluczy od domu, czy samochodowych kluczyków. EDT Pry produkcji 5.11 łączy w sobie kilka narzędzi. Po pierwsze może ono służyć podważaniu, dzięki czemu z łatwością pomoże nam np. otworzyć puszkę farby. Gadżet bez problemu otworzy także kapsel, czy odkręci śrubę w rozmiarze 6mm. Dzięki głębokim nacięciom, produkt wygodnie leży w dłoni i nie wyślizguje się z nich nawet gdy jest mokry.

5.11 EDT Pry to praktyczny gadżet, który świetnie sprawdzi się jako brelok do kluczy. Niewielkie rozmiary i wygodny sposób przypinania, pozwalają zawsze mieć go ze sobą. Produkt nieraz zaskoczy Cię swoją praktycznością, mimo swoich niepozornych wymiarów.