Sposoby płatności

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

Przelew - wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.

Nazwa banku: Millennium Bank

Numer rachunku: 12 1160 2202 0000 0003 5189 2726

Adres:
GLI Militaria Sp. Z o.o.
ul. Leona Przyłuskiego 18/2 
61-692 Poznań
NIP: 7811930765


Pobranie
 - płacisz gotówką przy odbiorze towaru. Za towar zapłacisz dopiero przy doręczeniu przesyłki. (dodatkowa opłata).

 

Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności PayU, do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank i dokonujesz opłaty.


Płatność gotówką przy odbiorze osobistym - wybierając tę opcję płatności wystarczy, że z odpowiednią ilością gotówki zgłosisz się po odbiór towaru.

 

Płatność kartą przy odbiorze osobistym Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro.

 

System PayU obsługuje bezpieczne transakcje:


karty płatnicze
 - Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, MasterCard Electronic.

ePrzelewy - Płacę z Inteligo, eurobank płatności online, Płać z ING, mTransfer, MultiTransfer, Płać z Nordea, Przelewy24, Przelew z BPH, Crédit Agricole przelew online, Płacę z iPKO, Pekao24Przelew, Płacę z City Handlowy, PayWay Toyota Bank, MeritumBank Przelew, Płać z BOŚ, Płacę z Alior Bankiem, Millennium