Kabura na kajdanki 5.11 FLEX CUFF POUCH kolor: KANGAROO

  • Cena netto: 117,89 zł 145,00 zł
  • szt.
  • Płatność przy odbiorze, Płatność przelewem, PayU, PayU, Raty, Raty Comfino

Odbiór osobisty możliwy po wcześniejszym kontakcie mailowym lub telefonicznym

Kabura na kajdanki 5.11 FLEX CUFF POUCH kolor: KANGAROO

Flex Cuff Pouch to praktyczna kieszeń na kajdanki od amerykańskiej marki 5.11.
Do wykonania poucha posłużyła tkanina bardzo chętnie wykorzystywana przez 5.11 – nylon 500D. Materiał charakteryzuje się wysoką wytrzymałością oraz trwałością. Jednocześnie zachowuje on stosunkowo niską wagę, dzięki czemu doskonale nadaje się do produkcji taktycznego oporządzenia.
5.11 Flex Cuff Pouch to kieszeń zaprojektowana do wygodnego przenoszenia kajdanek. Podstawową funkcją poucha jest oczywiście zapewnienie maksymalne bezpieczeństwa, minimalizując szansę przypadkowego ich zgubienia, czy zaboru. Jednocześnie ładownica ma umożliwiać łatwe i szybkie dobywanie kajdanek. Specjalna, elastyczna konstrukcja doskonale realizuje oba te zadania. Przemyślana klapka pozwala błyskawicznie dostać się do wnętrza poucha i w ułamku sekundy wyciągnąć gotowe do użycia kajdanki. Znany z wyrobów 5.11 system FLEX-HT Mounting System pozwala na przenoszenie ładownicy w połączeniu z oporządzeniem różnego rodzaju.
Kieszeń 5.11 Flex Cuff Pouch to doskonała propozycja dla osób wykorzystujących kajdanki na co dzień, np. policjantów, strażników granicznych, czy pracowników ochrony. Świetny projekt sprawia, że pouch jest wyjątkowo praktyczny. Wybór wysokiej jakości materiałów oraz dbałość o detale wykonania przekłada się z kolei na maksymalną trwałość ładownicy. Jeśli więc szukasz poucha na kajdanki, ten produkt 5.11 z pewnością spełni Twoje oczekiwania.