Bul SAS II Ultra Light

6 150,00 

Opis

Zakup broni możliwy tylko osobiście z ważną promesą i dowodem osobistym!

Linia SAS II to najnowsze wyczynowe pistolety, opracowane na podstawie wieloletnich doświadczeń światowej klasy zawodników IPSC z TEAM BUL, produkowane pod marką BUL LTD. Wszystkie modele SAS są standardowo wyposażone w takie elementy jak żerdź o pełnej długości, obniżony i spłaszczony zwalniacz magazynka, kurek „match grade” i wiele innych dodatków w zależności od modelu. Polimerowe okładziny zostały przeprojektowany tak, aby pistolet zapewniał pewny i komfortowy chwyt. W połączeniu z agresywnymi nacięciami na zamku, pistolet zapewnia doskonałą ergonomie przy strzelaniu dynamicznym.

SAS II wykorzystuje nowy i innowacyjny sposób mocowania polimerowej okładziny do stalowego szkieletu. Pozwoliło to na wykorzystanie sprawdzonych magazynków m5 o zwiększonej pojemności. Wykonany z jednego kawałka stali szkielet dla lepszego dopasowania, wyposażony został w prowadnice pełnej długości.

Każdy pistolet jest wykonany ręcznie, spasowany precyzyjnie według najwyższych norm tolerancji przez mistrzów rusznikarstwa, którzy według nas zbudowali najlepszą linie pistoletów jaka kiedykolwiek powstała.

Po raz pierwszy dwurzędowy 2011 jest dostępny w kompaktowym pakiecie ULTRA, będącym idealnym rozwiązaniem do noszenia, służby i ochrony osobistej.

Wersja Lightweight jest idealna dla strzelców, dla których każdy gram ma znaczenie. Inżynierom BUL’a udało się osiągnąć znaczne oszczędności na polu masy broni bez poświęcania funkcjonalności, ergonomii i skuteczności broni. Najbardziej rzucającym się w oczy jest agresywne wycięcie szkieletu na przodzie broni, jednak wycięciom poddany został także zamek, co pozwoliło nie tylko zmniejszyć masę, ale i odczuwalny odrzut dzięki zmniejszeniu przesunięcia rozłożenia masy podczas strzału.

Ryflowana lufa nie tylko umożliwia kolejne oszczędności na masie broni i lepsze wyważenie, ale zapewnia także większą powierzchnię oddawania ciepła podczas intensywnego strzelania.

Cechy modelu SAS II ULTRA:

  • 3.25″ lufa ryflowana
  • Aluminiowy szkielet
  • Regulowana szczerbinka
  • Szyna Picatinny w standardzie
  • Opór spustu 3,5lb – 4lb w standardzie


Polecane Produkty