BCM RECCE-18 MCMR PRECISION

10 900,00 

Opis

Zakup broni możliwy tylko osobiście z ważną promesą i dowodem osobistym! 

Bravo Company Manufacturing należy do ścisłej czołówki producentów platformy AR-15. Misją firmy jest budowanie wyłącznie najlepszych karabinków, zaprojektowanych by spełnić każde wymagania nawet w najtrudniejszych warunkach.

Karabnki z serii Marksman/Precision łączą w sobie wysoką prezycję z legendarną niezawodnością, wytrzymałością i jakością karabinków BCM.

Lufa precyzyjna (match gradewykonana jest ze stali nierdzewnej SS410. Charakteryzuje się większą twardością i odpornością na korozję niż stal SS416 stosowana w konwencjonalnych lufach precyzyjnych. Wielu doświadczonych strzelców raportowało osiągnięcie za ich pomocą skupienia 0,5 MOA i poniżej (12,7 mm na 91 m) przy użyciu precyzyjnej amunicji.

Skok gwintu 1/8”(178mm) pozwala na optymalną stabilizację pocisków od 55gr do 77gr, umożliwiając osiąganie dobrego skupienia zarówno z lekkiej, jak i ciężkiej amunicji. Komora 5,56 pozwala na bezpieczne wykorzystanie zarówno cywilnej amunicji .223 jak i wojskowej 5,56×45 NATO.

Oprócz standardowego testu ciśnieniowego M197, jakość każdej lufy jest kontrolowana defektoskopem (MPI) w celu wykrycia defektów strukturalnych. Podobnemu badaniu poddany jest także zamek.

Karabinowy system gazowy (rifle lenght) jest najdłuższym ze stosowanych w platformie AR-15. Charakteryzuje się minimalnym ciśnieniem przy otworze gazowym (gas port), maksymalnie łagodząc cykl broni, impuls odrzutu i zużycie broni.

Spust PNT o płynnej i lekkiej pracy jest polerowany, po czym pokryty warstwą niklu i teflonu dla zmniejszonego oporu działania mechanizmów (o ok. 300%). Znaczna przewaga nad spustami mil-specowymi czyni wymianę całego mechanizmu spustowego niepotrzebną i umożliwia strzelanie precyzyjne prosto „z pudełka”.

Samonośne łoże MCMR z systemem montażu MLOK zaprojektowane zostało w oparciu o uznawane za jedno z najlepszych rozwiązań tego typu BCM – KMR. Wykonanie z aluminium lotniczego 6061-T6 gwarantuje najwyższą wytrzymałość przy minimalnej masie.

Kompensator GUNFIGHTER Mod 1 to wielofunkcyjne urządzenie wylotowe zapewnia doskonałą równowagę miedzy redukcją odrzutu (o ponad 33%), eliminacją podrzutu a zwalczaniem płomienia wylotowego. W przeciwieństwie do klasycznych hamulców nie zwiększa w znaczący sposób hałasu wystrzału, ani nie gereuje podmuchu utrudnijacego strzelanie np. w ciasnych przestrzeniach czy pozycji leżącej.

Oprzyrządowanie GUNFIGHTER – dźwignia przeładowania, kolba i chwyt zostały zaprojektowane z pomocą najlepszych strzelców by jak najbardziej udoskonalić ergonomię i obsługę karabinka AR-15.

Dane techniczne:

Kaliber .223

Komora 5,56×45 NATO

Masa 3,17 kg

Długość lufy 18″

Profil lufy Medium contour

System gazowy karabinowy

Opór spustu 5.5 lbs

Urządzenie wylotowe Kompensator jednokomorowy

System montażu Picatinny, MLOK

Bufor H1

Dodatkowe informacje

KaliberPolecane Produkty